כל מה שחשוב לדעת לגבי מערכת לניתוב שיחות

מערכת לניתוב שיחות מעניקה יתרונות רבים לכל עסק, לא משנה מה גודלו. מערכת לניתוב שיחות מתאימה לבתי עסק ממגוון תחומים ומשדרגת את העסק שבוחר לעשות בו שימוש. בנוסף, ניתן להטמיע את השירות במערכות התקשורת בהן משתמשים בחברה כיום וכך לנהל טוב יותר, את כלל השיחות הנכנסות לעובדים והמנהלים השונים.

ייעול פעילות המשרד


השירות של מערכת ניתוב שיחות יכול לייעל את פעילות המשרד ואף לייתר לעיתים שירותי מזכירות פנימיים יקרים. מערכת לניתוב שיחות יכולה לחסוך זמן רב של אנשי מקצוע רלוונטיים במשרד על שיחות ארוכות בטלפון עם לקוחות. השלמת המערכת עם שירות מענה טלפוני אנושי יאפשר ללקוחות להתקשר לעסק בכל שעות היממה ולקבל מידע ולהשאיר הודעה שתיענה במהירות. זו הדרך להשאיר את הלקוחות נאמנים למותג תוך מתן מענה אמין, מקצועי וזמין.


ניהול שיחות נכנסות

כיום עסקים רבים עדיין מתייחסים אל השיחות הנכנסות בצורה מאולתרת וחלקית. במקרים מסוימים אין מערכת ניתוב יעילה מעבר לשעות הפעילות של המשרד, דבר שאחראי לאובדן של לקוחות פוטנציאלים. גם במהלך שעות הפעילות, במשרדים רבים אין מערכת לניתוב שיחות בזמן ההמתנה לקבלת השירות כאשר הקווים תפוסים. החוסר של מענה אנושי פוגע באיכות התקשורת עם לקוחות העסק. מערכת ניתוב שיחות משפרת את כלל פעילות העסק ובהוצאה קטנה יחסית.

הטמעת שירות מענה אנושי המבוססת על מערכת ניתוב יכולה לספק למנהלים שקט תעשייתי כאשר ההודעות מגיעות בזמן הנכון לאנשים הנכונים תוך שהעסק ממשיך לתפקד ולעבוד באופן יעיל ושגרתי. ניתן אף להגדיר מתי ההודעות יעברו ומתי השיחות ינותבו ישירות לעובדים השונים, דבר שישאיר למנהלים את הזמן הנדרש להם לנהל את הצדדים האחרים של העסק.

שקט תעשייתי בתקשורת העסקית


מערכת לניתוב שיחות מבית סינקס איי טי


חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב לעסקים הכוללים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם במערכות הלקוח. מערכת לניתוב שיחות הן במוקד פעילותה לצד יישום פתרונות תקשורת וציוד קצה. החברה מספקת שירותי מחשוב לחברות הכוללים גיבוי בענן במחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.