כל מה שרצית לדעת על פתרונות גיבוי בענן
פתרונות גיבוי בענן נעשו פופולריות מאוד בתקופה האחרונה. פתרונות גיבוי בענן מסייעות למשרדים מכל סוגי המגזרים להתקדם מבחינה טכנולוגית וכך להתייעל במגוון תחומים. טרם הטמעת פתרונות גיבוי בענן יש לבצע תכנון מדויק של צורכי המחשוב והמשאבים של העסק. בהמשך יש לבנות את כל הפלטפורמות המתאימות של שרותי הענן ולהטמיע אותן בפועל בסביבה הממוחשבת של הארגון.

עבודה מרחוק
שירותי פתרונות ענן יכולים לחבר מרחוק את המחשוב הביתי לשרותיי מחשוב חיצוניים ולגבות את כל המידע והקבצים של העסק. שירותי פתרונות ענן לעסקים יכללו לרוב את השירות של שולחן עבודה בענן. יש לבדוק את הנחיצות של עבודה מרחוק לעומת העלויות. צריך להבין שעבודה מרחוק מאפשרת מכל מקום ובאופן מאובטח גישה קלה למסמכים המשרדיים, לסביבת העבודה הממוחשבת של המשרד ולתוכנות השונות.

שרותי מייל בענן
במקרים רבים פתרונות גיבוי בענן יכללו גם את השירות של מייל בענן. צריך להחליט אם המבנה העסקי מצדיק את הפניית המייל לענן. בשרות מייל לענן, כל תכתובת המייל המשרדי נשמרת ומגובה באופן מאובטח על גבי השרת החיצוני. ניתן לראות כך את כל הודעות מרחוק גם אם אין גישה לרשת וכלל המידע נשמר על השרת. שרות מייל בענן מאפשר גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל. היתרון של שירות מייל בענן הוא באבטחת מידע חזקה תוך שימוש בשטח אחסון מינימלי ושרותי גיבוי בענן מחירים זולים ומשתלמים.

חומת אש מרחוק
רשת וירטואלית פרטית הינה שרות נוסף שבמקרים רבים מרכיב את חבילת גיבוי בענן מחיר. לעסקים רבים דרושה שיטת גלישה פרטית ומאובטחת לעובדיהם העושים שימוש דרך רשתות ציבוריות כמו, נקודות חמות ורשתות אלחוטיות. גיבוי בענן מחיר כולל גם חומת אש שתשמור את הרשת הארגונית בחיבור מאובטח ומוצפן מפני פריצה של האקרים ותוכנות כופר.

פתרונות גיבוי בענן עם סינקס איי טי
חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב הכוללת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם באתר הלקוח .פתרונות גיבוי בענן הוא במוקד פעילותה לצד יישום פתרונות תקשורת וציוד קצה. החברה מספקת גיבוי בענן מחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.