מה כדאי לדעת לגבי רישיון אופיס 365 ושירותי מחשוב
רישיון אופיס 365 מאפשר קבלת שירותי ענן ויישומים של חברת מיקרוסופט תוך התאמת החבילה לגודלו וצרכיו של כל עסק. רישיון אופיס 365 מכיל את חבילת היישומים לעסקים ומאפשרת גישה ליישומי האופיס ממספר רב של מכשירים במקביל. רישיון אופיס 365 נותן גישה גם לשימוש בענן של OneDrive בנפח של עד 5TB מכל המכשירים המשויכים. ניתן להגדיל את כמות האחסון בקלות ובזול גם בהמשך.

יישומים כלולים
לאחר רכישת אופיס 365 מקבלים אימייל של חשבון מיקרוסופט שבבעלותו הרישיון לשימוש של חבילת אופיס 365 ב5 מכשירים כולל כל העדכונים העתידיים. חבילות אופיס 365 זמינות כיום בעברית וכוללות בין היתר את היישומים הבאים, Microsoft Access, Microsoft Outlook, Microsoft Note, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point ועוד.

מחשוב על ידי ספק חיצוני
בכל תחום דרושים שירותי מחשוב לחברות שיכללו את הכלים השונים לתפעול העסק כולל רכישת אופיס 365 ופיתוח תוכנות ייחודיות. את שירותי מחשוב יש להטמיע בהתאם לתוכניות העסקיות ועליהם להתאים לעסק באופן שהוא צופה פני העתיד תוך אפשרות של שדרוג וייעול המערכות בהמשך.

עלויות
השאלה כמה עולה אופיס 365 תלויה במספר דברים שונים כמו צורכי העסק, מספר העובדים והמחשבים שיזדקקו לו ועוד. בעיקרון העלות של החבילה הבסיסית מתחילה ב5 דולר לחודש וחבילות חבילות אופיס 365 פרמיום בסביבות ה20 דולרים לחודש. כמה עולה אופיס 365, תלוי גם בשימושים הנדרשים ומומלץ להתייעץ טרם הרכישה עם אנשי מקצוע.

על שרותי מייל בענן
במקרים רבים שירותי מחשוב לסטרטאפ יכללו גם את השירות של מייל בענן. ניתן לראות את כל הודעות מרחוק גם כשאין גישה לרשת וכל המידע נשמר על השרת. שרות מייל בענן מאפשר גם גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל.

רישיון אופיס 365 מאנשי המקצוע של סינקס איי טי
חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב לחברות הכוללת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם במערכות הלקוח. רישיון אופיס 365 הוא במוקד פעילותה. החברה תתאים את אופיס 365 למאפייני העסק שלכם במחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.