הכול על שירותי מחשוב לחברות גדולות
שירותי מחשוב לחברות גדולות הינם מרכיב קריטי להצלחת כל חברה וחברות הזנק בפרט. שירותי מחשוב לחברות גדולות צריך לספק פתרונות מהירים ושוטפים בשטח על מנת לייעל את תהליכי העבודה בהתאם לאופי החברה, צרכיה הייחודיים ולשלב בו נמצאת החברה.


פתרונות מחשוב על ידי ספק חיצוני
בכל תחום דרושים שירותי מחשוב לעסקים שיכללו את הכלים השונים לתפעול העסק כולל פיתוח תוכנות ייחודיות. את שירותי מחשוב לעסק יש להטמיע בהתאם לתוכניות העסקיות ועליהם להתאים לעסק באופן שהוא צופה פני העתיד תוך השארת האפשרות של שדרוג וייעול המערכות בהמשך. חברות גדולות רבות הבינו את היתרון שבקבלת שרותי מחשוב מספק חיצוני ומנוסה על מנת להפחית את העלויות של רכישת כלל התשתיות לאבטחת מידע. שירותי מחשוב לחברות גדולות צריכים לכלול שטח גדול לאחסון בענן תוך מתן גישה קלה ומהירה למאגרי המידע מתוך הארגון ומרחוק וכל זאת תוך שמירה על המידע שלא ידלוף.

רשת וירטואלית פרטית
רשת וירטואלית פרטית הינה שרות נוסף שבמקרים רבים מרכיב את חבילת שירותי מחשוב של עסקים גדולים. לעסקים רבים דרושה שיטת גלישה פרטית ומאובטחת לעובדיהם העושים שימוש דרך רשתות ציבוריות כמו, נקודות חמות ורשתות אלחוטיות. גיבוי בענן כולל גם חומת אש שתשמור את הרשת הארגונית בחיבור מאובטח ומוצפן מפני פריצה של האקרים ותוכנות כופר.

מייל מרחוק
במקרים רבים שירותי מחשוב לחברות יכללו גם את השירות של מייל בענן. צריך להחליט אם המבנה העסקי מצדיק את הפניית המייל לענן. ניתן לראות את כל הודעות מרחוק גם כשאין גישה לרשת וכל המידע נשמר על השרת. שרות מייל בענן מאפשר גם גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל. היתרון של שירות מייל בענן הוא באבטחת המידע החזקה תוך שימוש בשטח אחסון מינימלי ושרותי גיבוי בענן במחירים זולים ומשתלמים.

שירותי מחשוב לחברות גדולות מאנשי המקצוע של סינקס איי טי
חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב לעסקים הכוללים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם במערכות הלקוח. שירותי מחשוב לעסק הם במוקד פעילותה לצד יישום פתרונות תקשורת וציוד קצה. החברה מספקת שירותי מחשוב לחברות הכוללים גיבוי בענן במחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.