כל מה שחשוב לדעת על שירותי מחשוב לסטרטאפ
שירותי מחשוב לסטרטאפ הינם מרכיב קריטי להצלחת כל חברה וחברות הזנק בפרט. שירותי מחשוב לסטרטאפ צריך לספק פתרונות מהירים ושוטפים בשטח על מנת לייעל את תהליכי העבודה בהתאם לאופי החברה, צרכיה הייחודיים והשלב בהקמה בו נמצאת החברה

מחשוב על ידי ספק חיצוני
בכל תחום דרושים שירותי מחשוב לסטארטפים שיכללו את הכלים השונים לתפעול העסק כולל פיתוח תוכנות ייחודיות. את שירותי מחשוב יש להטמיע בהתאם לתוכניות העסקיות ועליהם להתאים לעסק באופן שהוא צופה פני העתיד תוך אפשרות של שדרוג וייעול המערכות בהמשך. חברות סטארט אפ רבות הבינו את היתרון שבקבלת שרותי מחשוב מספק חיצוני ומנוסה על מנת להפחית את העלויות של רכישת תשתיות לאבטחת מידע. שירותי מחשוב לסטרטאפ צריכים לאפשר שטח אחסון גדול עם גישה קלה ומהירה למאגרי המידע מתוך הארון ומרחוק תוך שמירה על המידע שלא ידלוף.

רשת וירטואלית וחומת אש
רשת וירטואלית פרטית הינה שרות נוסף שבמקרים רבים מרכיב את חבילת שירותי מחשוב. לעסקים רבים דרושה שיטת גלישה פרטית ומאובטחת לעובדיהם העושים שימוש דרך רשתות ציבוריות כמו, נקודות חמות ורשתות אלחוטיות. גיבוי בענן כולל גם חומת אש שתשמור את הרשת הארגונית בחיבור מאובטח ומוצפן מפני פריצה של האקרים ותוכנות כופר.

מה זה שרותי מייל בענן
במקרים רבים שירותי מחשוב לסטרטאפ יכללו גם את השירות של מייל בענן. צריך להחליט אם המבנה העסקי מצדיק את הפניית המייל לענן. ניתן לראות את כל הודעות מרחוק גם כשאין גישה לרשת וכל המידע נשמר על השרת. שרות מייל בענן מאפשר גם גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל. היתרון של שירות מייל בענן הוא באבטחת המידע החזקה תוך שימוש בשטח אחסון מינימלי ושרותי גיבוי בענן במחירים זולים ומשתלמים.

שירותי מחשוב לסטרטאפ מאנשי המקצוע של סינקס איי טי
חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב לסטארטפים הכוללת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם במערכות הלקוח . שירותי מחשוב הם במוקד פעילותה לצד יישום פתרונות תקשורת וציוד קצה. החברה מספקת גיבוי בענן במחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.