מה כדאי לדעת לגבי office 365 מחיר ושירותי מחשוב
office 365 מחיר כולל קבלת שירותי ענן ויישומים של חברת מיקרוסופט תוך התאמת החבילה לגודלו וצרכיו של כל עסק. office 365 מכיל את חבילת היישומים לעסקים ומאפשרת גישה ליישומי האופיס ממספר רב של מכשירים במקביל. office 365 מחיר אחד נותן גישה גם לשימוש בענן של OneDrive בנפח של עד 5TB מכל המכשירים המשויכים. ניתן להגדיל את כמות האחסון בקלות ובזול גם בהמשך.

יישומים כלולים
לאחר רכישת office team מקבלים אימייל של חשבון מיקרוסופט שבבעלותו הרישיון לשימוש של חבילת office team ב5 מכשירים כולל כל העדכונים העתידיים. חבילות office teams 365 זמינות כיום בעברית וכוללות בין היתר את היישומים הבאים, Microsoft Access, Microsoft Outlook, Microsoft Note, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point ועוד.

מחשוב על ידי ספק חיצוני
בכל תחום דרושים שירותי מחשוב לחברות שירותי Office 365 שיכללו את הכלים השונים לתפעול העסק כולל הטמעת office team ופיתוח תוכנות ייחודיות. את שירותי מחשוב יש להטמיע בהתאם לתוכניות העסקיות ועליהם להתאים לעסק באופן שהוא צופה פני העתיד תוך אפשרות של שדרוג וייעול המערכות בהמשך.
עלויות
התאמת חבילת שירותי Office 365 תלויה במספר דברים שונים כמו צורכי העסק, מספר העובדים והמחשבים שיזדקקו לו ועוד. בעיקרון העלות של החבילה הבסיסית מתחילה ב5 דולר לחודש וחבילות office365 פרמיום בסביבות ה20 דולרים לחודש. עלות office team, תלויה גם בשימושים הנדרשים ומומלץ להתייעץ טרם הרכישה עם אנשי מקצוע.

על שרותי מייל בענן
במקרים רבים שירותי office teams 365 לחברה יכללו גם את השירות של מייל בענן. ניתן לראות את כל ההודעות מרחוק גם כשאין גישה לרשת וכל המידע נשמר על השרת. שרות מייל בענן מאפשר גם גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל.

office 365 מחיר מעולה מאנשי המקצוע של סינקס איי טי
חברת סינקס איי טי מספקת שירותי מחשוב לחברות הכוללת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומיישמת אותם במערכות הלקוח. office 365 מחיר טוב הוא במוקד פעילותה. החברה תתאים את office365 למאפייני העסק שלכם במחירים ללא תחרות. חברת סינקס איי טי מומחית בניהול והקמה של פרויקטים בתחום המחשוב לחברות בארץ. החברה מספקת כתובת מרכזית אחת לפתרונות מחשוב כוללים תוך אספקת כלל השירותים הנדרשים כולל תמיכה אונליין.